Lekce na kytaru online – Naučte se na kytaru z Vašeho domova

autor: Jan Zatloukal
datum: 2.10.2011

Asi každý ví co je to kytara, šestistrunný hudební nástroj, který již zaujal tolik lidí. Ne každý na něj však dokáže dobře zahrát. Možná hledáte něco co Vás naučí zahrát oblíbenou písničku z rádia nebo si chcete jen tak zabrnkat pár akordů s přáteli u táboráku. Připravili jsme pro Vás řadu výukových videí, ve kterých se všechno postupně naučíte.

Naše škola kytary je celá online a k dispozici pro Vás na webových stránkách www.nanastroj.cz. Lekce na kytaru jsou rozděleny do kategorií Na začátek, Akordy, Doprovody, Rytmus, Písničky, Licky, Stupnice a kytarová Technika. V těchto kategoriích naleznete přehledně uspořádané videa, která jsou seřazena od jednoduchých po ty složitější. Můžete si vybrat co budete chtít a učit se tak jen to co Vás zajímá. Lekce kytary NaNástroj.cz jsou tak vhodné pro úplné začátečníky, ale také pro pokročilejší kytaristy.

Hlavní výhodou je, že se naučíte hrát od Vás z domova. Žádné dojíždění ani zkoušení Vás nečeká, můžete postupovat podle vašeho tempa, času a schopností. Lekce na kytaru jsou tedy vhodné také pro samouky. Web www.nanastroj.cz se časem rozroste i o další zajímavé nástroje jako jsou basa, bicí či klávesy. Navštivte náš web nanastroj.cz a pojďte hrát na kytaru s námi. Věříme, že budete spokojeni.

Mohlo by vás zajímat

Výuka Ze života kytaristů Hudební teorie