Behemoth oživí debutové EP

autor: Richard Selix
datum: 9.1.2020

Polští black metaloví velikáni Behemoth v čele s charismatickým frontmanem Nergalem znovu nahrají své debutové EP s názvem And the Forests Dreams Eternally.

Nergal se vyjádřil, že rok 2020 bude návratem k počátkům kapely a plánuje s Behemoth znovu vydat množství staršího materiálu. Debutové EP bude prvním z nich. Na instagramovém účtu se dokonce vrátil i ke kapele Centaur, jež byla předzvěstí Behemoth.

Procházel jsem si všechny starý pásky a kazety a narazil jsem na Centaur. Bylo to pro mě jako skrytý poklad! Byla to jedna z těch garážových kapel a hráli jsme black/death metal! To muselo být kolem let 1988 a 1989. Není asi nutné zrovna toto znovu nahrávat, ale pro mě je to zásadní věc. No ale zpět k Behemoth. Našel jsem spoustu starých nahrávek z let 1990. Snažím se to dát všechno do kupy a udělat z toho bonusové materiály. Těšte se ale na And the Forests Dreams Eternally, to vydáme v květnu příštího roku, píše Nergal na Instagramu

Toto již zmíněné EP bude obsahovat znovu nahrané skladby Transylvanian Forest, Moonspell Rites, Sventevith (Storming Near the Baltic), Pure Evil and Hate a Forgotten Empire of Dark Witchcraft.

zdroj zde

Mohlo by vás zajímat

Bleskovky Kapely a interpreti Nástroje Studio a nahrávání