Novým generálním ředitelem společnosti Ernie Ball je Brian Ball

autor: Markéta Hatláková
datum: 22.1.2020

Ernie Ball je předním světovým výrobcem prémiových strun pro elektrické i akustické kytary, kytar samotných, příslušenství a doplňků pro kytary.

Brian Bell bude stavět na odkazu, který vytvořil jeho legendární dědeček Ernie Ball v roce 1962. Rodinné dědictví tří generací Ernie Ball Music Man je silné a Brian má ve společnosti bohaté zázemí a historii.

Sterling Ball prohlásil: „Jsem velmi hrdý na to, že mohu prohlásit Briana Balla novým generálním ředitelem společnosti Ernie Ball Inc. Pokračující růst a inovace, které jsme zažili v posledních několika letech, jsou přímo výsledkem Brianovy kreativity a tvrdé práce. Průkopnické produkty jako Cobalt Slinky, M-Steel, Paradigm a Aluminium Bronze, spolu s celou řadou inovativních doplňků, jsou jen částí role, kterou Brian hrál.“

V Ernie Ball Inc. je Brian od roku 2000 v různých funkcích a pozicích, včetně vztahů s umělci, marketingu, prodeje a také vedoucích pozic. Ve své nové pozici povede společnost v době rychlého růstu a bude se snažit posilovat společnost na trhu. 

Brian Ball

Brian Ball: „Jsem neuvěřitelně nadšený a nesmírně šťastný, že jsem se ujal role generálního ředitele Ernie Ball. Už když jsem byl malým chlapcem to byla práce mých snů a jsem za tuto příležitost velmi vděčný. Práce pro a vedle mého otce, Sterlinga, mi dala obrovský základ a těším se, až budu pokračovat v práci a budovat na dědictví otce i dědečka Ernieho podle svých nejlepších schopností.“

Další informace naleznete na https://www.ernieball.com/

Mohlo by vás zajímat

Nástroje