Aukční sbírka pomůže mladistvým

autor: Richard Selix
datum: 15.12.2019

Zpěvák legendárních the Clutch zorganizoval aukční sbírku Foundation Rock and Roll Auction. Licitace byla uspořádaná v rámci programu Innocent Live Foundations, kam mohou přispívat umělci napříč žánry a vybrat tak potřebné prostředky pro zmíněný program, jenž se soustředí na boj s internetovými predátory, kteří ohrožují životy mladistvých.

Sám zakladatel sbírky Neil Fallon přispěl svým dílem. Daroval kytaru se kterou složil píseň „Gone Cold“. Tento nástroj není jen podepsán samotným Neilem, ale i zbylými členy kapely. Na zádech kytary je i napsaný celý text zmíněné skladby.

Další akvizicí do aukční sbírky je rozbitá kytara Frana Iera, jenž s ní praštil při svém vystoupení a poté ji dlouho uchovával u sebe doma jako vzpomínku. Frank nástroj samozřejmě také podepsal a dodá jí i s pouzdrem.

Také kytarista a zpěvák Black Label Society Zakk Wylde podepsal jednu ze svých zakázkových camo kytar, vložil ji do krásného zbrusu nového pouzdra a daroval ji ILF, aby ji mohl nabídnout. Jedná se o jednu z nejatraktivnějších cenností pro akci. Zakk také daroval dva plakáty kapely Black Label Society podepsané celou kapelou.

Zpěvák Slipknot, Corey Taylor, se mimo působení u americké mlátičky chystá vydat sólové album. To je již napsané a právě kytara, kterou při psaní alba používal, bude také podepsaná dodána k aukci.

Výčet umělců, kteří dobročinnou akci podpoří ale není úplný. Zbytek přispěvatelů se dozvíte přímo u zdroje

Mohlo by vás zajímat

Nástroje Události