Zakk Wylde již nefiguruje na Ozzyho studiovce

autor: Richard Selix
datum: 22.2.2020

Ozzy Osbourne 21. února vydal své nové dlouhohrající album s názvem „Ordinary Man“. Na albu se objevují kytarista Andrew Watt, basák Duff McKagan (Guns N´Roses), a bubeník Chad Smith, jenž dále vystupuje s Red Hot Chilli Pepppers.

To ale není typická Ozzyho sestava. Princ temnot se zkrátka ukázal ve spontánním světle a pozval dobré kamarády. Když se ptal všech výše uvedených, zda se nechtějí podílet na novince, nemusel se ptát dvakrát. Všichni nabídku vzali hned. Zdá se, že s Ozzym si chce zahrát každý. Ne, protože je slavný, ale protože je to ten Ozzy Osbourne; milý, přátelský.

Ozzy se také vyjádřil, že vše šlo tak lehce, že vlastně ani neměl čas volat svého dvorního kytaristu, Zakka Wylda, na pomoc. Po posledním albu Scream, byl proces skládání Ordinary Man jiný. Bez velkého plánu, bez větší kampaně. Ideo bylo se to zkrátka užít. Bez ohledu na to, jak to dopadne a jaké budou recenze. Vše se seběhlo tak rychle, že nápad pozvat Wylda, ani nepřišel. S hosty působícími na albu je to podobné. Ozzy dostal nápad, zavolal, stalo se, hotovo. Ozzy říká, že je to přesně to, co potřeboval.

Prostě jsme jamovali a čekali, až přijdeme na něco dobrého. Byla to sranda a bylo prostě skvělé zas něco tvořit. Dělalo mi to dobře. A bylo to přirozené. Nebylo to jak ve stylu Pink Floyd, že sis musel naložit vagón LSD, aby sis to užil – čistá přirozenost, upozorňuje Ozzy.

zdroj zde

Mohlo by vás zajímat

Kapely a interpreti Nástroje Studio a nahrávání Ze života kytaristů