Ozzy Osbourne odkládá tour. A to včetně Prahy.

autor: Richard Selix
datum: 14.10.2019

Ozzy Osbourne byl donucen i na podruhé odložit Evropsko/Britskou tour. Data byla naplánovaná na leden, únor a březen příštího roku a zahrnovala i Pražskou zastávku. A to potom, kdy musel Princ temnot zrušit již naplánované letošní tour poté, co doma upadl a způsobil si poranění.

Ozzy si při pádu přivodil zranění zad, krku a ramen. A aby toho nebylo málo, obnovil si zranění z roku 2003, jelikož si poškodil šrouby v ramenou, které mu tam byly vloženy.

Zpěvák pracoval na rekonvalescenci s osobním terapeutem, ale se zmiňuje se, že zotavovaní bohužel zabere více času, než se předpokládalo, a tak je nucen tour dále odkládat.

„Musím vám povědět něco o svém zdraví. Na začátku roku jsem ošklivě upadl a poškodil si všechny krční obratle, tudíž jsem musel na operaci. Mám v sobě teď víc šroubů jak moje auto“, stěžuje si Ozzy.

Frontman legendárních Black Sabbath zdůrazňuje, že neumírá, ale dává se dohromady. Jen to trvá déle, než všichni očekávali. Dle jeho slov se strašně nudí a nemůže se dočkat, až vstane z postele a dá se zase do práce. Jen musí být teď trpělivý.“ Jo, a taky je na cestě nové album„, dodává.

zdroj: zde

Mohlo by vás zajímat

Kapely a interpreti Nástroje