Marylin Manson přičuchl ke country

autor: Richard Selix
datum: 25.10.2019

Kontroverzní zpěvák Marylin Manson vypustil do světa skladbu z nadcházejícího alba. Zpěvák přislíbil, že album vyjde ještě letos. Manson alespoň navnadil fanoušky sto let starým country kouskem, nejedná se tedy o jeho tvorbu, nýbrž o cover již profláklé country klasiky. “ God’s Gonna Cut You Down“, jak se skladba jmenuje, byla už v minulosti několikrát coverována, a to třeba Johnnym Cashem.

Zpěvák pojmenovaný podle masového vraha Charlese Mansona ovšem před vydáním avizované novinky proměnil sestavu. Přišel jak nový bubeník, tak i baskytarista. Bývalý baskytarista Twiggy Ramirez byl z kapely vyhozen v roce 2017, kdy byl obviněn ze sexuálních útoků.

Manson magazínu Revolver potvrdil, že má hotovou již šestou skladbou a chce mít album vydané co nejdříve, tedy ještě v roce 2019. Album pojmenuje podle sebe. „Ještě budu chvíli přemýšlet, ale myslím si, že album by se mělo jmenovat „Marylin Manson“. Jsem teď ve fázi života, kdy mám potřebu sdělovat své příběhy. Bude to něco jako muzeum mých myšlenek a studium podhoubí mých často hororových myšlenek.“

Mohlo by vás zajímat

Kapely a interpreti