Frontman Judas Priest vydá memoáry

autor: Richard Selix
datum: 12.10.2019

Rob Halford v září roku 2018 oznámil, že by chtěl vydat knihu o svém dosavadním životě. V nejnovějším rozhovoru prozradil, že by chtěl biografii zveřejnit ke konci příštího roku.

Halford poukázal na to, že knihu by nemělo smysl vydávat, kdyby neodtajnil naprosto vše. „Od doby, co jsem čistý a střízlivý jsem pravděpodobně nejupřímnějším za celý svůj život. Šance vydat memoáry je tu jednou za kariéru, tak proč na tom nezapracovat pořádně. Jsem určitě natěšený, ale zároveň mám jisté obavy ohledně věcí, které jsem vypustil na povrch. Měl jsem to dělat?“

Zpěvák heavy metalové legendy zároveň upřesňuje, že se nejedná o autobiografii. Kniha bude obsahovat množství věcí, které možná čtenáře ani zajímat nebudou, proto prý dílo považuje za memoáry.

„Zároveň ale budete koukat. Cože, tohle fakt udělal? Při čtení budete šťastní a smutní, ale také naštvaní a šokovaní. Zkrátka všechny ty věci, které se dějí běžnému člověku.“, dodává zpěvák.

Halford má zároveň v plánu vydat samostatné album. To vyjde 18. října, bude se jmenovat „Celestial“ a jeho ústředním motivem budou Vánoce.

Samotní Judas Priest budou oslavovat padesát let od vzniku kapely, a to hodlají ztvrdit na festivalu Wacken Open Air na přelomu července a srpna příštího roku.

zdroj: zde

Mohlo by vás zajímat

Kapely a interpreti