Download Festival 2020 překypuje velkými jmény

autor: Richard Selix
datum: 30.9.2019

Letní dovolená může nabývat mnoha podob. Jednu z alternativ nabízí Download Festival konající se v Anglii. Festival v Donington Parku zveřejnil první kapely, které se v příštím roce zúčastní, a je nutno poznamenat, že se nejedná o ledajakou soupisku.

Třemi headlinery, kteří budou tvořit základní kostru třídenního festivalu, jsou Iron Maiden, Kiss a System of a Down. Zveřejněno bylo ale i dalších devět kapel, jež na festivalu 12. – 14. června vystoupí. Jsou mezi nimi interpreti jako Korn, Deftones, The Offspring, Gojira nebo Alestorm.

Frontman Železné Panny říká: příští rok odehrajeme řádku koncertů, ale pozvání na Download Festival jsme museli přijmout. Bude nám ctí se vrátit. Budeme zde po sedmé a je to samozřejmě naše domácí pole. Reakce publika jsou vždy skvělé.

Download festival nabídne derniéru Kiss, kteří na festivalu vystoupí naposledy v rámci závěrečného turné. Festival bude pro Paula Stanleyho vyvrcholením kariéry trvající čtyřicet sedm let. Dle zpěváka je vystoupení příležitostí, jak kariéru uzavřít v tom největším duchu a rozloučení tak bude velkolepé.

Lístky na festival jsou v prodeji od 25. září. Ceny ale, jak se dalo očekávat, nejsou nízké. Vstupné se pohybuje okolo sedmi tisíc korun.

zdroj: zde


Mohlo by vás zajímat

Kapely a interpreti Události