David Lee Roth jako host na zastávkách KISS

autor: Richard Selix
datum: 5.1.2020

Že rockové legendy KISS v novém roce započnou End of the Road Tour 2020 v rámci kterého zavítají i do České republiky, není záhadou. V rámci americké části této šňůry jim ale na vybraných koncertech bude vypomáhat zajímavý host.

Kissáci započnou velkolepé tour v americkém státu New Hampshire prvního února. Severoamerickou část turné zakončí v Louisianě čtrnáctého března. David Lee Roth, frontman Van Halen, se zúčastní vybraných koncertů společně s KISS. Není zatím jisté, zdali se bude jednat o pár štací, nebo se bude účastnit turné v celé jeho délce.

Po skončení severoamerické části turné se Kiss vydají do Jižní Ameriky, poté do Evropy (pražský koncert se odehraje prvního července v O2 aréně), a následovat bude Jižní Afrika.

Historický poslední koncert party okolo Paula Stanleyho proběhne sedmnáctého července roku 2021 v New Yorku. Po konci thrashových velikánů Slayer se tak pravděpodobně budeme muset navždy rozloučit i s Kissáky. Otázkou je, nakolik jsou slova těchto kapel konečná. Stává se už rutinou, že poslední tour zkrátka není vždy opravdu posledním..

zdroj zde

Mohlo by vás zajímat

Aparatury Kapely a interpreti Nástroje