Bruce Dickinson pozastavil koncert a zastal se fanouška

autor: Richard Selix
datum: 16.9.2019

Iron Maiden 5. září vystoupili v americkém Washigtonu v hale Tacoma Dome. Koncert ovšem nešel zcela podle plánu. Frontman Železné Panny Bruce Dickinson v jednu chvíli pozastavil koncert, jelikož viděl, jak se na jednoho z fanoušků vrhla desítka lidí z ochranky, a začala ho napadat.

Bruce Dickinson podle dostupných videí na internetu říkal zhruba toto.

„Právě máme v backstagi jednoho z fanoušků, na kterého se vrhla desítka  lidí ze security. Viděl jsem na vlastní oči jednoho z nich, jak se naklání přes bariéru a čtyřikrát ho udeřil pěstí do obličeje. Shluklo se jich kolem něj  deset! Deset lidí! Tohle sakra není žádná sešlost bojových umění! To byste  tady museli mít rozhodčího, chápete.. 

V průběhu tour jsme hráli pro desítky tisíc lidí. Tohle vidíme prvně. Nevím, jestli se to tady děje běžně, jestli jste se zbláznili.. já jen doufám, že to děcko je v péči lékařů, protože krvácelo z hlavy. 

Jestliže máte někdo kamerový záznam, bylo by dobré ho použít pro usvědčení těch bláznů, kteří jsou za to zodpovědní. Tohle je šikana. Nic víc, nic míň.

Vedení koncertní haly ovšem po čase přišlo s podrobnou verzí celé události. Lidé od security prý po čas koncertu dostali nesčetné množství stížností na člověka, který se choval nepřiměřeně agresivně a po výzvách lidem z ochranky nadával. Když se ho ochranka snažila dostat davu, napadl jednoho z členů.

Posléze 26ti letý muž odmítl lékařskou pomoc.

zdroj: zde

Mohlo by vás zajímat

Kapely a interpreti Nástroje Události