Proč nakupovat na e-shopu?

Nevím jak vy, ale já stále přemýšlím, čím bych vylepšil svoji kytarovou výbavu. V dnešní hektické době bohužel není čas na to, abych každý den objížděl prodejny hudebních nástrojů. Naštěstí, ale máme všudepřítomný internet, takže si po večerech můžu vybírat pohodlně z domu. To ale není jediná výhoda nakupování na internetu…

Rozsáhlá nabídka

Největší výhodu při nákupu přes internet vidím v tom, že máte celou nabídku pěkně pohromadě. Chcete se podívat, jaké prodejce nabízí kytary? Klikněte na danou sekci a máte je všechny vedle sebe jak na talíři. Stačí si vybrat ten správný typ, barvu nebo cenu, která vám vyhovuje. Jste hráč začátečník? Můžete si vybrat kytarový set, který obsahuje kytaru a další příslušenství, které se vám do začátku bude hodit.

Některé prodejny se také zaměřují na konkrétní výrobce – tohle ale na internetu neplatí. Vybírejte nejen podle typu nebo určení nástroje, ale také podle výrobce. Je docela rozdíl mezi tím, kdy dorazíte do obchodu, kde mají 20 kytar od třech výrobců a nabídkou e-shopu, kde máte nástrojů od výrobců z každého kouta světa.

Zboží skladem

Kamenné prodejny jsou limitovány svojí velikostí. Není v silách prodejce vystavit všechno zboží. V e-shopu ale vidíte opravdu všechno. Recenze a zvukové ukázky najdete také na internetu. Vyberte si, objednejte a do druhého dne máte svoje nové hudební nástroje doma.

…a nějaké ty specialitky

Hledáte nástroj, který není běžně k vidění? Můžete obejít všechny prodejny ve vašem městě, ale zřejmě budete mít smůlu. Na internetu vás ale čeká pravý opak. Najdete tu i opravdové specialitky a nemusíte se tak omezovat v tom, čím vylepšíte svoji výbavu.

Kytara pro každého

V poslední době spolupracuji na více projektech a tak si všímám, že mít jednu kytaru mi prostě nestačí. Jenže abych uspokojil všechny svoje potřeby, musel bych jich koupit víc… Naštěstí je tu ale řešení – modelingová kytara Line6 Variax. Společnost Line6 je známá především svými kytarovými efekty, které dokáží věrně napodobit jakýkoliv zesilovač, na který si vzpomenete a u kytar řady Variax je to stejné. Stačí vám jediná kytara a máte doma sbírku všech legendárních kytar za zlomek ceny jenom jedné z nich. Díky kombinaci použitých snímačů a pokročilé elektroniky můžete pouhým přepnutím „vyměnit“ kytaru. V nabídce modelů najdete jak elektrické, tak akustické kytary. Je to tedy ideální volba jak do studia, kdy je dobré mít v záloze více nástrojů, tak na koncerty, kdy oceníte možnost vzít si s sebou pouze jednu kytaru.

Mohlo by vás zajímat

Nástroje PR články