Poznejte hudební ráj s tou nejlepší péčí – Alexim

Lámete si hlavu nad tím, kde si vybrat svůj oblíbený hudební nástroj. Nechte se hýčkat dlouholetými zkušenostmi a praxí bývalých muzikantů, kteří se zabývají prodejem,výrobou, ale i záručním či pozáručním servisem hudebních nástrojů zakoupených zde, ale i jinde.

Velký výběr a kvalitní servis

V internetovém obchodě můžete vybírat z velkého množství těch “nejprofláknutějších” hudebních značek, jako jsou např. Marshall, EMG, Roland, Shubb, LeeHooker a mnoho dalších. Ve velmi přehledném menu najdete výběr z kytar, kláves, efektů, zesilovačů, reproboxů a mnoho dalšího.

Důležitou součástí nákupu hudebního nástroje je i následný servis, což není pro Alexim žádný problém. Díky velkému množství skladového materiálu a potřebných náhradních dílů, bude Vaše kytara brzy v té nejlepší formě. Nechte pečovat o svůj hudební nástroj alespoň stejně tak dobře, jako se staráte o sebe, vyplatí se to.

Ne nadarmo patří ke stálým zákazníkům Alexim špička naší i zahraniční hudební scény.

Stavte se vyzkoušet na vlastní uši

Navštivte kamennou prodejnu v Pražských Dejvicích, kde se cítí dobře jak naprostí začátečníci, tak i zkušení muzikanti, protože zde panuje příjemná atmosféra s ochotnou obsluhou…

Máte zde možnost osobně si vyzkoušet vše, co potřebujete a věřte, že toho není málo. Vybírat můžete ze široké nabídky špičkových profesionálních nástrojů, tak i z cenově dostupnějších, avšak velmi kvalitních produktů vhodných pro úplné začátečníky. Na své si zde přijde zkrátka každý.

Mohlo by vás zajímat

Nástroje PR články